نام كاربري: كلمه عبور:
  مشخصات محصول

نام محصول : طيف سنج فلورسانس القاي ليزريLIF-Ar-2015

کاربرد محصول :
اندازه گيري شدت فلورسانس، تعيين کمي ‌مقادير بسيار کم تعداد زيادي از گونه‌هاي معدني و آلي را امکان‌پذير مي‌سازد. طيف گسيل فلورسانس اطلاعاتي مي‌دهد كه مستقيماَ به ساختار مولكولي مواد بستگي دارد. مهمترين ويژگي اين روش حساسيت بالاي آن در تشخيص مقادير کم مواد و ناخالصي ها است. علاوه بر اندازه گيري هاي کيفي، از طيف سنجي فلورسانس القاي ليزي براي تعيين کمي برخي از متغيرها نيز مي توان استفاده کرد.
طيف‌سنج با آشکارساز آرايه‌اي قابليت طيف‌گيري در ناحيه مرئي طيف الکترومغناطيس(Vis) را در کمتر از ثانيه بطور همزمان دارد. نرم افزار سيستم امکان نمايش همزمان طيف‌ها و پردازش آن را ارائه مي‌نمايد.

مشخصات فنی :
محدوده طول موجي: nm 380-800
رزولوشن: < + 1.0 nm
صحت طول موجي: < ± 0.1 nm
تکرار پذيري طول موجي: < ± 0.02
صحت فتومتري: < ± 0.01 A at 235.0 257.0 313.0 350.0 nm
زمان طيف‌گيري: 2-1000 ms
زمان اندازه‌گيري: 0.1 s
منبع تابش: laser 532,405
آشکارساز : Multichannel1000

مزیتهای محصول :
دستگاه‌هاي توليد شده توسط شرکت طيف سنج نمونه داخلي ندارند، دستگاه اسپکتروفتومتر عمدتا از طريق واردات وارد کشور شده است. به طور کلي اين دستگاه‌ها در سه دسته بندي قرار مي گيرند. يک گروه دستگاه‌هاي معمولي تک پرتو هستند که اسکن مي کنند. دسته دوم دستگاه‌هايي هستند که دو پرتويي هستند و گروه سوم دستگاه‌هايي هستند که همزمان تمام طول موج ها را اندازه مي گيرند که اصطلاحا به آن اسپکتروفتومتر آرايه اي گفته مي‌شود. دستگاه‌هايي که در شرکت توليد مي شود در گروه سوم قرار مي‌گيرند که High Tech هستند. اين دستگاه‌ها هم اختلاف قيمتي خيلي زيادي دارند و هم اختلاف فناوري شاياني با يکديگر دارند. به عبارت ديگر دستگاه‌هاي توليد شده که نسل پيشرفته محسوب مي شوند که توان اندازه‌گيري همه طيف ها را همزمان دارند. اما درباره مقايسه آن با نمونه‌هاي خارجي؛ واقعيت اين است که دستگاه‌هاي توليد شرکت طيف سنج در مقام مقايسه بايد با دستگاه‌هاي آمريکايي مانند اجيلنت، اروپايي مانند يناي آلمان و همينطور دستگاه‌هاي ژاپني مقايسه شود. مستندات اين مقايسه ها در حال حاضر وجود دارد و شرکت دائما در حال کنترل و ارزيابي مقايسه است. در اين خصوص با هدف انجام صادرات و تعريف سطح کيفي خيلي بالا و طراحي جديدي که براي دستگاه‌ها انجام شده استاندارد «CE» را گرفته، که خود نشان از کيفيت و ايمني بالاي دستگاه‌ها است. بنابراين به لحاظ کيفيت و پشتيباني با بهترين نمونه‌هايي که در دنيا وجود دارد توان رقابت دارد.
شرح ضمانت :
دستگاه داراي يک سال ضمانت تعويض مي باشد
بسته بندی :
: بسته بندي دستگاه همراه با وسايل جانبي اهم از CD نرم افزار دستگاه -کابل برق و USB– دفترچه راهنما و برگه کاليبراسيون- برگه گارانتي انجام ميشود.

کاتالوگ محصول


مشخصات تولیدکننده

چنانچه هر گونه نظری در خصوص محصول فوق دارید در زیر ثبت نمائید:
نام
ایمیل
نظر*

پست الکترونیک: info@vehtak.com
© 1395

261381